ARCHIWUM PRZETARGÓW i ZAPYTAŃ OFERTOWYCH

Przetarg nieograniczony - Remont nawierzchni drogi (ok. 500m2/ul. Krzyżanowskiej)

PRZETARG NIEOGRANICZONY - Wykonanie remontu nawierzchni drogi około 500 m2 - ul. Krzyżanowskiej

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym na wykonanie remontu nawierzchni drogi w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Słoneczne Wzgórze” w Kielcach:

 

Teren ul. Krzyżanowskiej

- Wykonanie remontu nawierzchni drogi około 500 m2 wraz z regulacją 5 szt. studzienek, 1 szt. kratek, 3 szt. zaworów hydrantowych, 1 szt. studzienki telekomunikacyjnej, 1 szt. zaworu gazowego.

- Rozebranie starych krawężników około 25 mb

- Ułożenie nowych krawężników około 25 mb

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub rozszerzenia zakresu rzeczowego w momencie przekazywania frontu robót lub w czasie realizacji robót.

Oferenci winni zapoznać się z zakresem i warunkami wykonania robót w terenie oraz dokonać oszacowania i odpowiednich przedmiarów celem określenia oferowanej ceny realizacji robot.

 

SIWZ, szczegółowy opis prac, warunki przystąpienia do przetargu i wymagania dotyczące oferty do pobrania w pliku na dole strony.

 

Wszystkie materiały muszą posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne deklaracje zgodności na znak CE, zgodnie z ustawą z dnia 16.04.2004 o wyrobach budowlanych (Dz. U.  nr 92 z 2004 r. poz. 881. z p. zmianami).

 

Termin wykonania od: 06.08.2026r. do 30.09.2026r.

 

Uprawniony do kontaktów z oferentami –w godz. 800 – 1400    tel. 41 331-13-57 w 24,25  Wiesław Wrzecionek, Jacek Snopek 734489699 

  

Składanie ofert.

Ofertę na Załączniku Nr 1   należy złożyć w zamkniętej i opieczętowanej kopercie oznaczonej w następujący sposób:

Spółdzielnia Mieszkaniowa” Słoneczne Wzgórze”

w Kielcach, ul Orzeszkowej 4

Remont nawierzchni drogi              

 

Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego, pokój nr 2 w terminie do dnia 05.08. 2026r. do godz. 830

  1. Odstępstwo od wzoru oferty spowoduje to, że oferta będzie nieważna.
  2. Oferty, które wpłyną do Zamawiającego po wyznaczonym terminie będą odsyłane bez otwierania.

Oferent zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości 5 000,00 zł w terminie do dnia 05.08.2026r. do godz. 830 na konto Spółdzielni

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 5.08.2026r. o godz. 1030 w siedzibie Zamawiającego.

 

Pliki do pobrania:

 1. Specyfikacja SWIZ:

 2. Wzór oferty:

 3. Wzór umowy:

 

Ogłoszenie "Echo Dnia" - 6.07.2026. - www.biznes-polska.pl

 

Biuro spółdzielni:

Spółdzielnia Mieszkaniowa
„Słoneczne Wzgórze”
ul. Elizy Orzeszkowej 4
25-435 Kielce

+48 41 331 13 57
+48 41 332 13 57
+48 41 331 16 26
sekretariat@sloneczne-wzgorze.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek 7.00-15.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 7.00-15.00
Czwartek 7.00-15.00
Piątek 7.00-15.00


ALARM
 - poza godzinami pracy

GPS: 50°88'82.9"N 20°64'99.5"E

Znajdź nas w Google Maps